Loading…

Witamy w Sanatorium ASTORIA

Pobyt Pełnopłatny

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Pobytów Pełnopłatnych

 

Dowiedz się więcej

Pobyt NFZ

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Pobytów NFZ

 

Dowiedz się więcej

Turnus Rehabilitacyjny

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Turnusów Rehabilitacyjnych

 

Dowiedz się więcej

 
 
Sanatorium Uzdrowiskowe Astoria to komfortowy kompleks położony w jednym z najbardziej słonecznych miast w Polsce, jakim jest Busko-Zdrój. Miasto to leży w malowniczym regionie zwanym Ponidziem, a sam obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Wspaniała lokalizacja sprzyja zarówno wyciszającym spacerom, jak i aktywnemu wypoczynkowi: pieszym wędrówkom, wyprawom rowerowym, zwiedzaniu lokalnych zabytków i parków krajobrazowych Ponidzia. Jednocześnie sanatorium znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta.
Sanatorium oferuje przytulne, komfortowe pokoje i stylową jadalnie, gdzie profesjonalna i serdeczna obsługa serwuje smaczną, domową kuchnię.
Nasi kuracjusze mają do dyspozycji ekskluzywną strefę SPA&WELLNESS, dzięki czemu mogą poddać się szerokiej ofercie zabiegów leczniczych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dbając o naszych gości, podczas pobytu zapewniamy całodobową opiekę medyczną oraz mamy do dyspozycji salę gimnastyczną i przytulną salę wypoczynkową będącą miejscem relaksu po wykonanych zabiegach, jak i doskonałym miejscem spotkań towarzyskich.
Na naszych gości czeka również strefa saun oraz nowoczesny basen z hydromasażami i dużym tarasem, z którego roztacza się widok na przepiękny ogród, gdzie kuracjusze mogą relaksować się w promieniach słońca.
Przy obiekcie znajduje się parking oraz jest dostęp do komputera i strefa WiFi.
Pobyt u nas to idealny sposób na poprawienie swojej kondycji i zdrowia. To właśnie tu pomagamy odzyskać siły witalne – ZAPRASZAMY.